شرکت تولید تجهیزات آبیاری قطره ای نوین

آب در آبیاری قطره ای به صورت الگویی از پیش تعیین شده و با استفاده از یک شبکه لوله آبرسانی کم فشار توزیع می شود. در این روش، آب با استفاده از تجهیزات مختلف به سرتاسر زمین و یا باغ رسانده می شود و در محل مورد نظر با استفاده از قطره چکان بیرون می آید. با توجه به این نکته که در این روش، استفاده از تجهیزات مرغوب آبیاری اهمیت بسیاری دارد، لذا خرید تجهیزات آبیاری قطره ای نوین می تواند به دلیل به روز بودن و با کیفیت بودن بسیاری از مشکلات را بر طرف نماید و همچنین از به وجود آمدن مشکلات احتمالی در آینده جلوگیری کند.

 

درباره تجهیزات آبیاری قطره ای بیشتر بدانید

آبیاری قطره ای امروزه یکی از مهم ترین نیازهای کشور است. چرا که کمبود منابع آب موجب شده است، که مصرف بهینه آن به یکی از اولویت های دولت و مردم تبدیل گردد. در این روش، آبیاری تجهیزات مختلفی مورد استفاده قرار می گیرند. از جمله تجهیزاتی که در آبیاری قطره ای استفاده می شوند، می توان به این موراد اشاره کرد.

– لوله های آبرسان که با استفاده از این لوله ها آب از منبع به محل مورد نظر انتقال داده می شود. این لوله ها می توانند کیفیت ها و مدل های مختلفی داشته باشند.

– قطره چکان ها که از جمله تجیزات آبیاری قطره ای هستند. قطره چکان ها در محلی که قرار است، آب استفاده شود به لوله ها بسته می شوند.

– منبع آب که آب مورد نیاز برای آبیاری در درون آن قرار دارد و لوله ها به آن متصل است.

– ایستگاه پمپاژ که آب را به محل های مورد نظر پمپاژ می کند.

– توری و یا فیلتر که آب را فیلنر می کند تا از وارد ناخالصی ها به درون لوله ها و قطره چکان ها جلوگیری نماید تا به این صورت لوله ها و قطره چکان مسدود نشود.

چه مدل هایی از تجهیزات آبیاری قطره ای در بازار وجود دارد؟

با توجه به تنوع بالایی که در تجهیزات آبیاری قطره ای وجود دارد و همچنین افزایش استفاده و محبوبیت روز افزون این روش آبیاری، امروزه تجهیزات آبیاری قطره ای در مدل های مختلف در بازار موجود می باشد. برای آشنایی با این مدل ها، کافیست که در مراکز فروش تجهیزات آبیاری گشتی بزنیم تا با انواع مدل ها و برندهای آبیاری قطری های آشنا شویم و یا این که به صورت اینترنتی این تجهیزات را جستجو کنیم و مدل های مختلف را در اینتزنت پیدا کنیم. تجهیزات آبیاری قطره ای به صورت کلی به دو دسته داخلی و خارجی قابل تقسیم می باشند، که هر کدام از این دو دسته دارای مدل ها مختلف و متنوعی می باشند. با این حال، امروزه به دلیل تحریم ها و غیره، بیشتر مدل های داخلی در بازار وجود دارند. مدل های داخلی این تجهیزات با کیفیت بوده و با مدل های خارجی رقابت می کنند.

فروش تجهیزات آبیاری نوین با قیمت مناسب

فاکتورها و عوامل مختلفی در خرید انواع مدل های تجهیزات آبیاری موثر است. یکی از این فاکتورها که در کنار سایر فاکتورها مهم است، قیمت می باشد. قیمت تجهیزات آبیاری بر اساس نوع، مدل و غیره با هم دیگر فرق می کنند. به عبارت دیگر عوامل مختلفی بر روی قیمت این محصولات اثر می گذارند. اما می توان با مراجعه به مراکز فروش اصلی و معتبر لوازم و تجهیزات آبیاری را با کیفیت و قیمت مناسب خریداری نمود. فروش تجهیزات آبیاری با قیمت مناسب سبب می شود، که باغداران و کشاورزان بتوانند این تجهیزات را با کیفیت بهتر خریداری نمایند و از آن استفاده کنند. برای خرید این لوازم می توانید به صورت حضوری و یا مجازی ثبت سفارش کنید. تا از مزایای روش آبیاری قطره ای بهره مند شوید. به این صورت می توان هم در هزینه ها صرفه جویی کرد و هم به مدیریت بهینه آب در کشور کمک نمود.