فروشنده بهترین تجهیزات آبیاری قطره ای برند ایرانی

صرفه جویی در مصرف آب یکی از مهمترین راهکارها برای جبران کمبود آب است. در بخش کشاورزی نیز برای استفاده بهینه از آب و صرفه جویی از هدر رفتن آن،راهکارهای فراوانی پیشنهاد شده است.  با ورود سیستم آبیاری بارانی و قطره ای به عرصه کشاورزی بسیاری از مشکلات آبیاری در بخش کشاورزی مرتفع شد. برای استفاده از آبیاری قطره ای در زمینهای کشاورزی به تجهیزات آبیاری قطره ای نیاز است. این محصولات توسط تولید کنندگان متعددی در کشور ساخته و برای فروش به بازار عرضه می شود. بهترین تجهیرات آبیاری قطره ای را می توان از نمایندگی های فروش این محصولات  خریداری کرد.

 

تجهیزات آبیاری قطره ای چه مزیت هایی دارد؟

با توجه‌ به مزیت های فراوانی که آبیاری قطره ای در بخش کشاورزی دارد، استقبال از این روش توسط کشاورزان روز به روز بیشتر می شود. آبیاری  قطره ای سبب کاهش بسیاری از هزینه های جانبی برای کشاورزان می شود. افزایش بازدهی از مزیت های مهم این روش آبیاری است. در آبیاری سنتی مقدار و میزان آب مورد نیاز برای محصول و همچنین زمان آبیاری مشخص نمی شود. گاهی به دلیل آبیاری زیاد، خ محصولی کلا از بین می رود. در آبیاری قطره ای از آب باران استفاده بهینه می شود. همچنین این روش آبیاری سبب صرفه جویی در مصرف انرژی می شود. تجهیزات آبیاری قطره ای برای کشاورز هزینه زیادی را به همراه می آورد ولی بسیاری از مشکلات آبیاری را حل کرده و در هزینه های دیگر صرفه جویی می شود. در آبیاری قطره ای به دلیل اینکه آب با فشار کم به صورت قطره چکانی در پای گیاه ریخته می شود،علف هرز کمتری در زمین رشد می کند. همچنین گیاه کمتر دچار آفت می شود. به وسیله سیستم آبیاری قطره ای می توان کود شیمیایی مورد نیاز محصول را نیز به زمین تزریق کرد.

چرا از تجهیزات آبیاری قطره ای در پارک ها استفاده می شود؟

پارک ها یکی از مکان های مهمی است که‌  آبیاری درختها وچمن ها در آن بطور روزانه صورت می گیرد. آبیاری سنتی این مکان ها بسیار زمان بر و مشکل است. با تجهیز پارک ها به سیستم آبیاری قطره ای می توان هم زمان را مدیریت کرد وهم در مصرف آب صرفه جویی کرد. برای آبیاری پارک ها به نیروی انسانی زیادی نیز احتیاج‌ است که با آبیاری گیاهان به صورت قطره ای دیگر نیازی به بکار گیری افراد مختلف در این زمینه نیست. تجهیزات آبیاری قطره ای برای پارک ها می تواند هزینه زیادی داسته باشد. با خرید عمده این تجهیرات از مراکز ونمایندگی های فروش می توان این محصولات را با قیمت کارخانه خریداری کرد. تجهیزات آبیاری ایرانی را  می توان با  کیفیت بالاتر و قیمت مناسب تر برای  آبیاری قطره ای پارک ها به کار گرفت.

مرکز فروش تجهیزات آبیاری ایرانی

در ایران کارخانجات متعددی در زمینه تولید تجهیزات آبیاری فعالیت می کنند. انواع تجهیزات و اتصالات آبیاری با بالاترین کیفیت در این کارخانجات تولید می شود. برند های خاص و شناخته شده ای در ایران محصولات تولیدی خود را توسط نمایندگی ها و مراکز فروش خود در معرض فروش قرار می دهند. برای خرید انواع تجهیزات آبیاری می توان به این نمایندگی ها و مراکز فروش مستقیما مراجعه کرد. فروش تجهیزات آبیاری توسط این نمایندگی ها با قیمت های مناسبی صورت می گیرد. این مراکز فروش برای مشتریان خود شرایط ویژه ای نیز در نظر می گیرند. در مرکز تجهیزات آبیاری می توان انواع و اقسام مدل های مختلف این تجهیزات را در کیفیت ها و قیمت های مختلف پیدا کرد. تجهیزات آبیاری ساخت کارخانجات ایران قابل رقابت با نمونه های خارجی این محصول است. به همین دلیل اغلب کشاورزان ترجیح می دهند، از محصولات ایرانی این تجهیزات استفاده کنند. کیفیت بالای تجهیزات آبیاری ایرانی سبب شده است بسیاری ار کشورها این محصول را از ایران خریداری کنند. صادرات انواع تجهیزات آبیاری می تواند سبب رونق بازار تولیدات ایرانی شود. همچنین از صادرات این تجهیزات ارز فراوانی وارد کشور می شود.

فروشنده بهترین تجهیزات آبیاری قطره ای تهران

تجهیزات آبیاری قطره ای تهران از اصلی ترین نقش در مراحل آبیاری برخوردار هستند. طبیعتا شما زمانی که انواع با کیفیت این اجناس را تهیه می کنید، می توانید تمام مراحل آبیاری قطره ای را با کیفیت زیاد و نظارت بسیار دقیق انجام دهید و به این وسیله به نگه داری درست و رشد سریع گیاهان کمک ویژه ای نمایید. با عنایت بر این امر که شما در سیستم آبیاری قطره ای، میزان رطوبت هوا را در اختیار خود خواهید داشت، می توانید به بهترین شکل ممکن با استفاده از تجهیزات با کیفیت، مراحل آبیاری را طی نمایید. پیشنهاد می شود که در وهله اول نوع نیاز خود را به طور دقیق مشخص کرده تا بتوانید با توجه به نیاز خود خریدتان را انجام دهید.فروشنده بهترین تجهیزات آبیاری قطره ای تهران

انواع تجهیزات آبیاری قطره ای کدامند؟

انواع تجهیزات آبیاری قطره ای کدامند؟در جهت آبیاری درست گیاهان، استفاده از تجهیزات آبیاری قطره ای با کیفیت، الزامی می باشد. البته در درجه اول باید به این موضوع اشراف داشته باشید که این تجهیزات شامل چه ابزاری هستند:

  • ابزار لوله سوراخ کن دستی
  • نازله پایه دار تک قطره چکان و سه قطره چکان
  • انشعاب دو راهی در سایزهای مختلف
  • انشعاب سه راهی در سایزهای متفاوت
  • بست ابتدایی

همانطور که ملاحظه می فرمایید این ابزارآلات در سایزهای متفاوت تولید می شوند و روانه بازار می گردند و به این وسیله شما باید با توجه به نوع نیاز خود خریدتان را انجام دهید و مورد استفاده قرار دهید.

نوع نیاز شما به متراژ گلخانه یا فضای در نظر گرفته برای گیاهان و حجم گل و گیاه شما می باشد. حتما با تهیه انواع تجهیزات آبیاری با کیفیت، سیستم آبیاری قطره ای را در دستور کار خود قرار دهید.

این سیستم، بهترین روش برای آبیاری گل و گیاه شما و به ثمر رساندن آن ها می باشد. البته برای به سرانجام رسیدن آن احتیاج به تخصص و دانش کافی نیز می باشد که پیشنهاد می شود در مراحل ابتدایی، حتما از افراد متخصص و با سابقه در این زمینه، یاری و کمک بجویید.

دلایل استفاده از تجهیزات آبیاری قطره ای

دلایل استفاده از تجهیزات آبیاری قطره ایاستفاده از تجهیزات آبیاری قطره ای از محاسن متعددی برخوردار می باشد و به همین دلیل است که صنعتگران مربوطه امروزه به این روش برای آبیاری گل و گیاهان خود روی آورده اند.

اصلی ترین محاسن آبیاری قطره ای به شرح زیر می باشد:

  • آبیاری قطره ای هزینه های بهره برداری و کشاورزی را کاهش می دهد و همچنین در صرفه جویی آب نیز بسیار مثمر ثمر است.
  • هزینه کارگر در سیستم آبیاری قطره ای به شدت کاهش می یابد.
  • عملیات زراعی در این سیستم آبیاری بسیار آسان تر و مثمر ثمرتر است.
  • در سیستم آبیاری قطره ای می توان از آب شور نیز استفاده کرد و قطعا این امر به صرفه جویی منابع آب شیرین کمک ویژه ای می کند.

البته شما برای بهبود عملکرد آبیاری خود باید به موارد متعددی توجه داشته باشید. جنس خاک استفاده شده، متراژ گلخانه، میزان رطوبت آن منطقه، نوع آب و هوا و… از عوامل مهمی می باشند که شما در این راستا حتما باید به آن ها توجه کنید.

فروش عمده تجهیزات آبیاری در تهران

فروش عمده تجهیزات آبیاری در تهرانفروش تجهیزات آبیاری تهران به صورت عمده و با کیفیت خیلی عالی انجام می شود. مشتریان اصلی این مراکز، بیشتر صنعتگران و کشاورزان می باشند. زیرا تهیه عمده این تجهیزات طبیعتا پرداخت مبلغ قابل توجهی را می طلبد و همچنین دارا بودن شرایط استفاده از حجم زیاد این تجهیزات نیز الزامی می باشد.

اما اگر از شرایط ذکر شده بهره ببرند، قطعا می توانند با خرید عمده، تحفیفات خیلی مناسبی برای خود لحاظ کنند و همچنین تا مدت طولانی در اجناس خریداری شده استفاده نمایند.

قطعا می دانید که با توجه به نوسانات بازار مواد اولیه و اوضاع نابسامان بازار، قیمت این تجهیزات نیز به صورت مداوم با تغییرات سنگین مواجه می گردد. خریداران با خرید عمده خود می توانند خود را تا مدت طولانی از تغییرات گسترده نرخ این تجهیزات در امان نگه دارند.